אינטרסים מישהו? חלק ב'

זוכרים את הפרסומת החינמית שזכה לה עבריין המין המורשע עופר גלזר בעיתון הנפוץ במדינה? ובכן, לא עברו 4 חודשים. כן, כן, 4 חודשים בלבד, ואני פותח בבוקר יום השבת הנפלא הזה את מוסף ממון של אתמול ונהיה לי חושך. ככה חושך באמצע הבוקר: מי מככב בעמוד האחורי של המוסף, במדור "שישבת"? נכון! עבריין המין המורשע עופר גלזר. הנה מספר ציטוטים מהכתבה:

אני אבא פולני מטורף לשלוש בנות… אני עושה ככל יכולתי לבלות איתן. הייתי מחכה להן ביציאה מבית הספר, לוקח אותן לבית שלי באילת ומתפקד כאבא לכל דבר.

אני טיפוס מאוד ביתי… אני לא שותה, אפילו לא בירה, וגם לא מעשן. הבילויים שלי מאוד סטנדרטיים: טיולים בטבע, פיקניקים ועל האש.

בחופשת סקי פגשתי בדיוטי פרי את איציק ודנה ספקטור… במהלך השבוע איציק לא הפסיק להגיד לי: "אני פשוט לא מאמין כמה אתה שונה מהתדמית שנוצרה לך בתקשורת!".

איזו נופת צופים. איזו פסטורליה ושלמות. איזה איש נחמד וחביב. האם הוזכר כי הורשע במעשים מגונים בשתי נשים וכי ריצה מאסר של ארבעה חודשים (אחרי קיצור שליש?). נו באמת. אל תצחיקו. אינטרסים מישהו?

12 תגובות בנושא “אינטרסים מישהו? חלק ב'

 1. גם לא מוזכר שלאמא שלו היתה חנות צמר לסריגה. מה שמוכיח שאם הכתבים היו בודקים בוויקיפדיה לפני שהתיישבו לכתוב את הכתבה, הם היו עולים על כל הפרטים המעניינים בעברו.

 2. אני משום מה הייתי בטוח שהתגובה הראשונה תהיה:
  מה, אתה היית מחכה להן ביציאה מבית הספר, לוקח אותן לבית שלך באילת ומתפקד כאבא לכל דבר? – אתה רוצה על זה פרס?? אתה צריך לעשות את זה!

  וזאת כמובן אליבא דה כריס רוק:
  http://www.youtube.com/watch?v=fPBaOKX7tJQ

 3. נדיבי, וזה קשור כי?
  לא מעניין אותי שלאמא שלו היתה חנות סריגה או שסבתא שלו היתה מיס קרקוב.
  מה שכן מעניין, הוא שהבחור הזה, שמקבל שתי פרסומות חינם תוך 4 חודשים ישב בכלא לא על איזה גניבה. אלא על מעשים מגונים, דהיינו פגיעה באדם אחר, וזה לא מוזכר כלל.

 4. תקרא בוויקיפדיה, אפילו אשתו מאמינה בחפותו. חוץ מזה, לך תדע אולי הוא שילם על הפרסומות ככה שהכל בסדר.

 5. אה, שרי מאמינה בחפותו, אז בטוח שהוא לא עשה כלום. הרי היא כתבה ספר!!! והיא אפילו חזתה את הצונאמי!!!!1

 6. נדיבי – רעידות אדמה חביבות על חוזים, מנחשים ומעוננים למינהם פשוט כי מתרחשות כמה מאות רעידות אדמה משמעותיות בשנה. סיכוי לא רע שכמה מהן יפגעו במוקדי יישוב והמעלה באוב התורן יוכל לציין את הניחוש כניבוי מוצלח (גם אם במקור צויין מיקום אחר או עוצמה אחרת או השפעות אחרות ממה שהתרחש במציאות).

 7. החתול שלי הוא עבריין מין מורשע, וכשהוא הלך לאיבוד ופירסמתי מודעות בכל העיר, לא הזכרתי את העבר הפלילי שלו בגרוש.
  למה? כי אני חושב שאם אנשים היו מתעסקים יותר בלמצוא חתולים שהלכו לאיבוד ופחות בעברייני מין מורשעים, העולם היה מקום טוב יותר.

 8. לך יש אינטרס שימצאו לך את החתול, ולכן לא תזכיר זאת.
  זה בדיוק מה שאני טוען לגבי ידיעות אחרונות – ראה הכותרת של הפוסט הזה.

 9. אני חושב שאם ידיעות אחרונות היו מאבדים חתול, הם היו מחפשים אותו בדרך אחרת מאשר לכתוב על עופר גלזר.
  אלא אם לחתול גם קוראים גלזר, ואז המטרה של הכתבה היא להכין את הקהל למסע פירסום ענק שמטרתו היא למצוא את החתול האבוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *