אז מה היה לנו?

הפוסט הנקרא ביותר בכל הזמנים, המוביל בהפרש ניכר על מתחריו, הוא הפרסום לילדים כמתקפה על חסרי ישע. כזכור לכם, כותב הפוסט החשוב הזה אף הוזמן לטלויזיה כחבר פאנל שעסק בנושא. כמדומני זו היתה תוכנית בהנחייתה של ליעד מודריק. פוסטים בולטים אחרים הם התנ"ך ונפלאות העברית, און־ליין דייטינג: מה להגיד בשיחה הראשונה ו־מעלים את הרף.

כ־43% מגולשינו משתמשים באינטרנט אקספלורר (ויש גולש אחד לפחות שמשתמש בגרסה 5.5!), ורק כ־35% בשועל־אש. הייתר גולשים בכרום, ספארי ואופרה, פחות או יותר במידה שווה. 75% מקוראינו עובדים בחלונות, כ־15% בלינוקס, והייתר במאק. אין לנו גולשים באייפון או אנדרואיד.

לא מפתיע שקצת למעלה ממחצית קוראינו נמצאים בישראל. כן מפתיע שכ־20% מגיעים מארה"ב, והמדינה הבאה בסדר היא הולנד (?!) עם כ־8%.

רוב מוחלט של קוראינו מגיע מחיפושים בגוגל. אח"כ לפי הסדר מ־RSS, קישורים ישירים (שנשלחים במייל למשל), פייסבוק ו־ויקיפדיה.

באופן לא מפתיע, מחרוזת החיפוש ממנה מגיעים לאתר הכי הרבה קוראים היא "נביאים אחרונים". מחרוזות בולטות אחרות הן "פרסום לילדים" (מתיישב עם הפוסט הנקרא ביותר), "פולסא דנורא", "אורלי יניב" (כן כן, אורלי יניב) וכמובן שמות כותבי האתר.

אז יאללה, יומולדת שמח לנו. נתראה בשמחות!

5 תגובות בנושא “אז מה היה לנו?

  1. גלעד, האייפון שלך עצור בעוון התחזות. 🙂

    ירון, הסבר לגולשים מחו"ל: חוץ מהאפשרות שאולי אנחנו פופולריים גם בגולה (אמן), אנשים שגולשים ממקומות עבודה, בעיקר תאגידים רב לאומיים שפועלים בישראל – נקודת היציאה שלהם לרשת היא לעתים מחו"ל. זה ההסבר ההגיוני.

  2. גלעד, אני מנסה לחפור פה בנתונים ולא מצליח למצוא עדות לכך שמישהו גלש באייפון. רמי, הצלחתי למצוא עדות למישהו שגלש בסימביאן גרסה 9.4 .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *